GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 13778337
nr 1377 8337
Vas
Moser, Karlsbad. Signerad, Tjeckien, djuplila glasmassa med fasetterad form, förgylld reliefdekor, Höjd: 23cm
Utrop:
1.800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:02:02
7/2 03:01:18
1.300 kr
7/2 17:34:13